Home Budova ČVUT-CIIRC

Budova ČVUT-CIIRC

Areál ČVUT – CIIRC je tvořen desetipodlažní budovou (objekt A) se třemi podzemními podlažími a s parkovacím zakladačem s kapacitou 188 parkovacích míst, určeným pro pedagogy a zaměstnance ČVUT. Budova původní Technické menzy (objekt B) byla přestavěna na sedmipodlažní budovu, která byla půdorysně rozšířena. Umístěny zde byly pracovny, laboratoře, přednáškové a prezentační prostory, počítačové učebny a stravovací menza. Budovy jsou v nadzemní části propojeny dvěma spojovacími krčky, jeden na úrovni přízemí a druhý je dvoupodlažní a propojuje šesté a sedmé podlaží objektu B se sedmým a osmým podlažím objektu A.

Respirium

Popis: Společenská místnost, ideální pro galavečeře a jiné společenské akce. Prostor je ozvučen (2mikrofony), disponuje rozložitelným podiem a klavírem značky Bohemia, který lze při akcích využít.

Kapacita: Dle typu akce 150 – 200 osob.

Zázemí: U této místnosti je k dispozici zázemí pro catering. V blízkosti místnosti jsou dámské a pánské toalety.

Penthouse – 10. patro s terasou

Popis: Konferenční místnost s výhledem na Pražský hrad a terasou, vybavená AV technikou (dataprojektor, plátno, 2 x mikrofon).

Kapacita: Na sezení 60 osob. Na stání až 100 osob.

Zázemí: Pro catering je k dispozici malá kuchyňka. Přímo u místnosti jsou dámské a pánské toalety.

Červená posluchárna

Popis: Patrová posluchárna vybavená AV technikou (plátno, 2 x dataprojektor, 2 x mikrofon). Posluchárna je v těsné blízkosti Respiria.

Kapacita: 120 osob

Zázemí: V blízkosti místnosti jsou dámské a pánské toalety.

Budova disponuje ještě dalšími sály, které jsou vhodné pro školení a konference.

V případě zájmu pronájmu kontaktujte:

Iveta Flanderová
Tel.: +420 224 354 153
E-mail: iveta.flanderova@cvut.cz

AKTUALITY