Fórum údržby: Cesta k zachování expertních zkušeností

Datum / čas
Date(s) - 02.02.
9:00 - 16:00

Kategorie ne Kategorie


Zkušený údržbář je pilířem úspěchu výrobní společnosti. Souhlasíte? Co však dělat, když zkušených údržbářů ubývá a ti noví teprve nabírají zkušenosti? Fórum údržby po dvouletých vynucených odkladech navazuje tam, kde v závěru roku 2020 skončilo: Potvrzováním důležitého faktu, že šetřit na údržbě se nevyplatí. Což platí i pro zvyšování kompetencí pracovníků. Připojte se k exkluzivnímu diskusnímu formátu nové konference společnosti Trade Media International.

Kdy:          2. února 2023

Kde:          CIIRC, Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6 / ONLINE

 

Velká míra zkušenosti v průmyslu, stejně tak i konkrétně v údržbě, lze zachovat ve formě nasazování moderních technologií. Klíčovou roli častěji sehrává umělá inteligence, rozšířená realita i další nástroje, díky kterým údržba mění svou tvář na digitalizovanou. Není však žádoucí myslet si, že všechno nahradí stroje – ty bývají pouze nástrojem pro efektivní fungování oddělní údržby.

Trade Media International za podpory České společnosti pro údržby, automobilky Škoda Auto a dalších partnerů otevírá diskuzi z oblasti moderního průmyslu s větším zaměřením na průmyslovou údržbu. Specifikem této konference je právě bohaté zařazení diskuzních panelů za účasti předních odborníků z oboru, kteří svými prezentacemi doplní ukázky zajímavých implementací nových technologií pro údržbu.

Součástí fyzického setkání akce bude i networking, který proběhne v Testbedu pro Průmyslu 4.0, včetně jeho prohlídky.

Fórum údržby je součástí komplexního vzdělávání pod platformou Akademie údržby (www.akademieudrzby.cz).

Více informací o konferenci a možnostech registrace k fyzické i on-line účasti na konferenci získáte na www.konference-udrzba.cz.

Kompletní záznam konference Fórum údržby z roku 2020 můžete shlédnout ZDE.