online: Manažer roku 2019

Date(s) - 03.12.
Celý den

Kategorie ne Kategorie

Jedním z finalistů 27. ročníku Manažer roku 2019 je i vedoucí projektové kanceláře CIIRC ČVUT Vít Dočkal. Naváže na loňského vítěze prof. Vladimíra Maříka? Držte mu palce během online přenosu.

Link ke sledování bude zveřejněn zde.

Kdo je letošní finalista Vít Dočkal?

Vážení přátelé,

dovolte mi, abych vás informoval o slavnostním předání cen 27. ročníku soutěže MANAŽER ROKU. Již tradičně se bude konat v pražském Paláci Žofín, netradičně 3. prosince. Věřím, že nehledě na nouzová opatření a všechny koronavirové překážky ocenění nejlepším manažerům, podnikatelům, lídrům proběhne. Manažeři se nebojí a jsou připraveni se sejít a vyhlásit toho nejlepšího. Samozřejmě při dodržení všech požadavků na odstup a omezený počet osob a při zajištění čističek vzduchu v „covid free zóně“ v hlavním sále. Chvíle předávání cen chceme zprostředkovat online pro všechny zájemce a ty, kteří se tentokrát na Žofín nedostanou. Informace vám budou k dispozici na webu ČMA a sociálních sítích. Já sám se těším na to, že budu moci žezlo předat svému nástupci, dalšímu úspěšnému manažerovi.

Prof. Ing. Vladimír Mařík, Dr.Sc., dr. h. c.

nositel prestižního titulu MANAŽER ROKU 2018, nový mluvčí Klubu Manažerů roku, zakladatel Českého institutu informatiky robotiky a kybernetiky CIIRC při ČVUT a Institutu Equilibrium