Webinář: Horizont Evropa, Nástroje na podporu méně výkonných zemí: Widening a ERA, EIT

Datum / čas
Date(s) - 06.05.

Kategorie ne Kategorie

Dne 6. května se od 9.00 do 11.30 hodin uskuteční webinář nazvaný Horizont Evropa – nástroje na podporu méně výkonných zemí: Widening a ERA, EIT. Během akce budou prezentována tato témata: Soubor průřezových opatření v HE (Advancing Europe package), Nástroje Widening a ERA, Aktivity a možnosti podpory Znalostního a inovačního společenství pro výrobu (EIT Manufacturing) a Nabídky dalších EIT KICs a Regionální inovační program EIT.

Přednášejícími budou Ing. Anna Vosečková z Technologického centra AV ČR a Petr Šamánek z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze.

Webinář se koná v rámci projektu INTER-EXCELLENCE LTI18010 Podpora výzkumné komunity v ČR z pohledu rozvoje otevřených software a komunikace v evropských vědecko-výzkumných projektech.

Registrovat se můžete zde.

Program:

Soubor průřezových opatření v HE (Advancing Europe package)
Nástroje Widening a ERA
Nabídky dalších EIT KICs a Regionální inovační program EIT