Jak se inovuje energetika?

Zajímá vás, jaká je budoucnost energetiky? Kdy elektřina zlevní? Budou modulární reaktory naší spásou? A jaký energetický mix převáží?

Poslechněte si diskuzi, která se bude točit kolem inovací v energetice. Za Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky se do diskuze zapojil expert na energetiku Radek Škoda. Radek Škoda je vedoucím projektu Teplator, který představuje převratné a inovativní řešení v energetickém sektoru, spočívající ve vytápění měst teplem pocházejícím z jaderného odpadu.

Diskuze proběhla 17. 10. 2022 v prostorách Podnikatelského a inovačního centra hl. města Prahy. Moderoval Tomáš Studeník, ředitel Insane Business Ideas.

Hosté:

Radek Hartman, člen představenstva ČEPS

– prof. Radek Škoda, CIIRC – ČVUT Praha

František Vašek, Head of Business Development Nano Green (Nano Energies)

Innovation Heroes jsou setkání na pomezí světů univerzit, technologií, vynalézavosti a byznysu. Zváni jsou zástupci organizací, které jsou světovou inovační špičkou ve svém oboru a společně odhalují, jak se rodí nápady, co určují budoucnost. Budoucnost vzdělávání, zdraví, pohybu, průmyslu, měst a života vůbec.

Previous articleVědci z oddělení Průmyslové informatiky testují větší bezpečnost chodců na přechodu
Next articleVicepremiér Ivan Bartoš odstartoval Czech Digital Week akcí na CIIRC ČVUT