CEO Škoda Auto, Bernhard Maier, navštívil Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky

CEO Škoda Auto, pan Bernhard Maier, navštívil 10. dubna Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky. Škoda Auto s CIIRC dlouhodobě spolupracuje, ať už v rámci sdílených laboratoří, kolaborativních projektů nebo jako hlavní partner Národního centra Průmyslu 4.0.

Bernhard Maier jednal s vědeckým ředitelem CIIRC profesorem Vladimírem Maříkem o současné i budoucí spolupráci a prohlédl si také vědecká pracoviště a laboratoře. V Testbedu pro Průmysl 4.0 si potřásl s robotickou rukou, která zde měla českou premiéru týden po Hannover Messe. Další ze zastávek byla laboratoř profesora Hanzálka, která se zabývá autonomním řízením. Projekty Škody Auto se řeší i v laboratoři Dr. Přeučila, která se zabývá inteligentní mobilní robotikou.

Previous articlePřednáška profesora Geoffa Sutcliffa
Next articleVladimír Mařík se stal Manažerem roku 2018