Záznam přednášky centra RICAIP s profesorem Wolfgangem Wahlsterem o umělé inteligenci pro průmysl

0
241

Rádi bychom vás pozvali na první veřejný rozhovor mezi prof. Wolfgangem Wahlsterem z Německého výzkumného střediska pro umělou inteligenci (DFKI) a vědeckým ředitelem Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT (CIIRC) prof. Vladimírem Maříkem na téma „Industrial AI“. Přednáška  se uskuteční ve středu 24. listopadu 2021 od 10.00 hodin.   

Setkání těchto dvou osobností Průmyslu 4.0 bude koncipováno jako veřejná přednáška prof. Wahlstera na téma „Průmyslová umělá inteligence pro výrobu s nulovými defekty: Příští dekáda Průmyslu 4.0“. 

Navazující diskuzi bude moderovat prof. Vladimír Mařík, vědecký ředitel CIIRC ČVUT v Praze. Jednacím jazykem bude angličtina.

Rok 2021 je rokem 10. výročí uvedení Průmyslu 4.0. Pan prof. Wahlster je mezinárodně uznávaným vědcem a autoritou, dokáže predikovat další technologický vývoj a má velký přesah do dalších oborů včetně zdravotnictví. Díky spolupráci s CIIRC a ČVUT má dlouholetou vazbu k České republice, může zhodnotit postavení ČR a dát do kontextu dalšího vývoje jak „Industrie 4.0“, tak umělé inteligence a dalších moderních technologií.

Přednášku můžete sledovat  Youtube
CIIRC ČVUT
, FB CIIRC CTU, a take Youtube RICAIP.

Diskutovat můžete přes chat na YouTube nebo na Sli.do #RICAIP_I40.

Více informací také na: https://ricaip.eu/prof-wahlster-ai-industrie40/

Previous articleBarometr českého průmyslu: Růst cen energií paradoxně podpoří inovace, od vlády čekají firmy hlavně koncepční přístup
Next articleFórum Hospodářských novin s Radkem Škodou