Vývojový pracovník a mistr praktické výuky ve strojařské části vývojové laboratoře CIIRC ČVUT

V Českém institutu robotiky, kybernetiky a informatiky ČVUT (CIIRC) rozvíjíme vývojovou laboratoř pro mechatroniku, vestavnou elektroniku, automatické řízení a autonomní robotiku. Součástí vývojové laboratoře je vznikající strojařská vývojová dílna vybavená např. klasickým soustruhem, frézkou, vrtačkou, pětiosou NC frézkou s aditivním navařováním, profesionálními 3D tiskárnami tisknoucími v plastu i v sintrovaném kovu. Hledáme tvůrčího spolupracovníka, který strojařskou vývojovou dílnu pomůže rozběhnout. Měl by tvořit, hledat nové cesty, pracovat v týmu, radit jiným a na individuální bázi učit studenty dílenským a vývojovým dovednostem. Nabízíme kompetitivní mzdu přesahující pražský průměr za práci v akademickém prostředí s velkou tvůrčí svobodou.

Pracovní místo může být zajímavé např. pro zkušeného inženýra, konstruktéra, vývojového pracovníka, tvořivého mistra odborného výcviku nebo i amatérského modeláře. Rádi přivítáme jak mladého spolupracovníka, tak i odborníka v důchodovém věku, muže i ženu, na celý i částečný úvazek. Zájemci, ozvěte se prof. Václavovi Hlaváčovi, nejlépe na mobil 603 149 689.