Cross Campus & International Day 2023 & Vektor Opening

Cross Campus & International Day 2023

Kdy:                   úterý 18. dubna 2023 od 15:30 hodin

Kde:                   Kampus Dejvice

8. ročník tradičního štafetového běhu Cross Campus se letos uskuteční opět ve spojení s International Day, jako tomu bylo v posledních ročnících. Jedná se o kampusový štafetový závod, během kterého si můžou poměřit síly studenti a zaměstnanci všech institucí Kampusu Dejvice. Běh je otevřený pro veřejnost, takže se nebojte zapojit i vaše kamarády nebo rodiče!
  • Poběží se po klasické dráze dlouhé cca 1 kilometr ve čtyřčlenných družstvech formou štafety.
  • Startuje se v 15:30 prvním slotem (max 15 týmů), další sloty následují po půlhodině.
Přihlašovací formulář: https://forms.gle/yBAbRdTp6AbQiJT56Uzavírka přihlášek je 14.4. ve 23:59.
International Day je festival oslavující mezinárodní komunitu v kampusu Dejvice a představuje možnosti zahraničních výjezdů a stáží pro studenty. Přijďte se seznámit s komunitu zahraničních studentů, poznat odlišné kultury a cestovatelské zážitky. Zkrátka si užít den se spoustou zábavy doplněnou jídlem, hrami, hudbou a sportem.

Nabíhej! Vektor Opening: DUKLA + BARIEL

Kdy:                   úterý 18. dubna 2023 od 19:00 hodin

Kde:                   Kampus Dejvice

Na Cross Campus + International Day navazuje svým programem zahajovací koncert nové sezóny Vektoru Technická, kde zahraje kapela Dukla a Bariel.
Tato akce vznikla za podpory MČ Praha 6