odloženo: Future City 2020 – Connected & Resilient

0
3857

Datum / čas
Date(s) - 28.04. - 29.04.
Celý den

Místo konání
Palác Žofín

Kategorie


Hlavními tématy fóra konference budou propojené systémy měst a obcí všech velikostí, regionů a infrastruktury, která tato místa propojuje. Našim cílem je nacházet a sdílet bezpečná řešení založená na nových inovačních technologiích, optimalizovaných podle skutečných potřeb jejich uživatele.

Středem takovýchto řešení musí být, bez ohledu na stupeň jejich digitální inteligence, vždy člověk, který je užívá. Měly by fungovat v jeho prospěch a zároveň umožnit lidem podílet se na rozhodování o své budoucnosti v rámci svého nejbližšího okolí i celé komunity.

Cílem konference je zaměřit se na aktuální témata, která se dotýkají nejenom současné doby, ale směřují i do budoucnosti. Těmi budou, mimo jiné, oblast vodního hospodářství, energetiky a smart energy gridu, zpracování odpadů, Internet věcí (IoT), který by měl propojovat vše se vším, informačně komunikační technologie (ICT), technologie pro přenos, zpracování a ukládání dat, robotizace a autonomní systémy, ale i další oblasti, například z oboru průmyslu, zemědělství, zdravotnictví, finančnictví a podobně.

Na Konferenci přislíbili účast rovněž hosté a významní odborníci z Izraele, Ománu, Pákistánu, Vietnamu, Běloruska, Estonska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Ruska, USA, Velké Británie, Srbska, Černé Hory, Polska, států Evropské Unie a další.

 MÍSTO KONÁNÍ

Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, 110 00, Praha 1

více informací zde: https://www.futurecity2020.com/

POŘADATEL
CCF CIIRC ČVUT Praha (Center of City of the Future / Centrum Města Budoucnosti)
Jugoslávských partyzánů 1580/3, 160 00 Praha 6