Interaktivní digitalizační seminář s možností konzultace

0
372

Datum / čas
Date(s) - 28.05.
10:00 - 12:00

Kategorie ne Kategorie


Digitalizace se v dnešní době dotýká každé firmy, ať už se jedná o výrobní společnost či poskytovatele služeb. S digitalizací se na nějaké úrovni potýká téměř každý, a přestože je návodů na digitalizační postupy a nástroje plný web, jedná se o proces velice individuální a specifický. Každá společnost je jiná, má jiné startovací podmínky, chce jít jiným tempem a dosáhnout jiného konkrétního cíle. Přesto mají všechny jedno společné – zlepšit, zefektivnit a optimalizovat svůj chod tak, aby byly co nejvíce konkurenceschopné a dlouhodobě úspěšné. 

Termín: 28. 5. 2021 | 10:00 – 12:00 ONLINE

Účast na semináři je zdarma. Odkaz pro připojení Vám bude zaslán na základě vaší registrace

Pro všechny společnosti, které v současné době řeší otázky spojené s digitalizací, ať už se jedná o automatizaci výroby, zavádění nových technologií nebo digitalizaci firemních procesů, máme připravený Interaktivní digitalizační seminář, který kromě jiného nabídne také prostor konzultovat vlastní digitalizační plány a strategie. V rámci semináře budete mít možnost zeptat se odborníků na digitalizaci a průmyslovou výrobu na všechno co vás k tomuto tématu zajímá a prodiskutovat vaše konkrétní otázky. Odpovědi na vaše dotazy pak budou inspirací dalším firmám, které řeší stejné problémy.

A těm, kteří vlastní plán digitalizace a modernizace společnosti ještě nemají, nabídne seminář možnost získat voucher ve výši 5 600 EUR na individuální konzultace a poradenství spojené se zaváděním inovací. Voucher je nabízen v rámci evropského projektu RIS Industry 4.0 Hubs, který je jedním z projektů programu EIT Manufacturing určeného na podporu inovační kapacity firem a zavádění digitalizace. Program EIT Manufacturing dlouhodobě podporuje aktivity spojené se zaváděním výrobních technologií a postupů podle konceptu Průmyslu 4.0, sdílení know-how a podporuje spolupráci mezi firmami a vědecko-výzkumnými institucemi.

Uzávěrka přihlášek pro získání voucheru ve výši 5 600 EUR je 31. 5. 2021. V případě, že máte o získání voucheru na uhrazení nákladů spojených s přípravou individuálního digitalizačního plánu zájem, můžete nás kontaktovat pro bližší informace. Kontakt je Alena Burešová, alena.buresova@cvut.cz, tel: 00420 775 983 842.

Webinář navazuje na pořad Digitální dvojče v průmyslové praxi II, který vysíláme o dva dny dříve (ve středu 26. 5. od 13 hod), a kde představíme celou řadu konkrétních praktických aplikací technologie nazývané „digitální dvojče“ tak, jak už je využívána v českých výrobních podnicích.

PROGRAM: 

10:00                           Zahájení semináře

10:00 – 10:10              Představení projektu RIS Industry 4.0 Hubs a financování na podporu digitalizace
Alena Burešová – Senior Manager for Industry Research and Development, NCP4.0

10:10 – 10:20            Jak získat vlastní analýzu digitální zralosti?
Lubomír Kristek – Konzultant digitalizace, NCP4.0

10:20 – 11:00            Digitalizace má mnoho podob – představení odborníků pro konzultace
Petr Musil – Executive Director of Engineering, DEL a.s.
Tomáš Froněk – Head of Factory Automation, Siemens
Jiří Bavor – Client Executive Partner Manufacturing, ATOS

11:00 – 12:00            Prostor pro dotazy a individuální konzultace účastníků

12:00                        Ukončení semináře