koncert Akademického orchestru ČVUT pro zaměstnance CIIRC

Datum / čas
Date(s) - 19.04.

Kategorie ne Kategorie

Jménem akademického orchestru ČVUT a CIIRC ČVUT si vás dovolujeme pozvat na koncert

Program:

• Gustav Holst – JIG
  • Cécile Chaminade – Concertino pro flétnu a orchestr
  • Wolfgang Amadeus Mozart – Symfonie g-moll, č.: 25, KV 183

Na koncertě vystoupí jako hosté ukrajinské harfistky: Anastasia Subina a Lilia Konstantinova

Místo: respirium CIIRC ČVUT, Jugoslávských Partyzánů 1580/3, Praha 6

Koncert je zdarma, místa bez číslování do naplnění kapacity (first come first serve).

Srdečně zváni jsou zaměstnanci CIIRC ČVUT, ČVUT a jejich rodinní příslušníci či přátelé.

Akademický orchestr ČVUT je jedinečným hudebním tělesem v České republice, který dává příležitost k hudebnímu uplatnění studentům nejen z ČVUT, ale i ostatních vysokých škol a univerzit. Šéfdirigentem je profesionální dirigent Jan Šrámek, který čerpá ze své dlouholeté umělecké praxe v profesionálních hudebních tělesech, ale i z praxe režisérské a dramaturgické. Orchestr koncertuje především na pražských podiích, ale i v dalších místech České republiky. Orchestru se dostává pozvání i k vystoupením mimo akademickou obec ČVUT. Například v Senátu České republiky a ve Španělském sále Pražského Hradu. Velký úspěch orchestr slavil na koncertech v anglické Cambridgii. Jedním z největších úspěchů byl koncert s názvem „Živá paměť“ ve vyprodané Smetanově síni Obecního domu. Mezi další úspěchy patří premiérování skladeb J. Vogela, koncert pro Karlovu univerzitu, či koncerty se sólisty jako je Pavel Šporcl, Ivo Kahánek nebo Lubomír Brabec.

další informace: http://www.orchestrcvut.cz/