Monitoring stavu obráběcích strojů

Datum / čas
Date(s) - 12.12.

Kategorie ne Kategorie

Zveme vás na online seminář ze série školících seminářů „Technologické dny s EIT Manufacturing“ určených pro výrobní firmy, které pořádají Národní centrum Průmyslu 4.0 spolu s EIT Manufacturing a týmy CIIRC ČVUT a Fakulty strojní ČVUT.

Kdy:            12. prosince 2022,  12:30 – 14:00 hodin

Kde:            online (MS Teams)

Registrujte se ZDE.

Kurz je určen především profesionálům z průmyslové výroby, vedoucím pracovníkům průmyslových podniků (sledování vytížení strojů), technologům (optimální využití nástrojů)

Workshop proběhne on-line formou přes MS Teams s odborným výkladem a s využitím interaktivního obsahu Skills.move.

Účast na semináři je zdarma.

Podrobnosti o tomto semináři naleznete ZDE.

Seminář se koná v rámci série akcí Technologické dny s EIT Manufacturing. Všechna školení jsou zaměřená na praktické využití digitálních nástrojů ve výrobě.

Semináře představují jedinečnou kombinaci odborného výkladu, praktických ukázek a interaktivního obsahu, jsou připraveny mezinárodními týmy a špičkami ve svém oboru, témata jsou prakticky zaměřená s využitím průmyslových demonstrátorů, materiály z výukové platformy Skills.move jsou poskytnuty zdarma a anglické materiály jsou navíc vybaveny odborným výkladem v češtině.

Semináře jsou na míru připravené zejména pro:

• Technology zodpovědné za technickou přípravu výroby
  • Vedoucí pracovníky a projektové manažery ve výrobě
  • Pracovníky inovačních oddělení a výrobní a aplikační inženýry
  • Studenty vyšších ročníků vysokých škol s technickým zaměřením

Účast na seminářích je zdarma a můžete jich absolvovat libovolný počet.

Registrujte se na https://eitm-hub.cz/registrace/.