Smart Business Festival CZ 2023

0
Smart Business Festival CZ 2023

Datum / čas
Date(s) - 31.10.
9:00 - 15:00

Kategorie


Inspirujte se v tuzemsku i v zahraničí, kdo Vám může pomoci úspěšně zvládnout digitální transformaci Vaší firmy nebo veřejné organizace!

Smart Business Festival CZ – Festival chytrého podnikání – nabízí zejména malým a středním firmám a nejen jim každoroční přehled nových příkladů dobré praxe a nabídek spolupráce, letos se zaměřením na přechod k datové ekonomice a co nejlepší vytěžení dat jako komodity k úspěšné digitální transformaci Vaší firmy či organizaceA také na bezpečnost Vašich dat, která je alfou a omegou úspěchu!

Smart Business Festival CZ je  – letos již devátá – každoroční informační, prezentační, kontaktní a networkingová akce zaměřená na sdílení novinek o projektech a aktivitách na podporu rozvoje digitální ekonomiky a společnosti a nové technologické i byznysové přístupy v podnikání českých malých a středních firem.

V rámci letošního programu se mj. blíže podíváme na nové služby Evropských center pro digitální inovace (EDIH) v Česku i okolních zemích konkrétní příběhy úspěchu při spolupráci s malými a středními firmami z jejich praxe, přineseme nové zkušenosti a dobré praxe z Česka i Evropy a představíme si aktuální aktivity a projekty českých i zahraničních organizací na podporu digitální transformace soukromého i veřejného sektoru.

A na to vše si budete moci i sáhnout a o tom podiskutovat v rámci expoziční části programu letošního SBF!S

REGISTRACE ZDE