Webinář CIIRC ČVUT: Plánování a řízení výroby

Datum / čas
Date(s) - 04.11.

Kategorie

Dovolujeme si vás pozvat na webinář zaměřený na aktuální témata plánování a řízení výroby plně v souladu s nejnovějšími poznatky Průmyslu 4.0.

Na seminář se prosím zaregistrujte* , akci sledujte přes Youtube stream.

Dotazy můžete během akce i před ní sdílet přes SLI.DO zadáním #PlanovaniVyroby, chatovat můžete i přímo v youtube streamu.

Pořádá:

Ve spolupráci:

Komu je akce určena:

• Manažerům i technickým pracovníkům výrobních firem se zájmem o Průmysl 4.0 /digitalizaci / robotizaci/ automatizaci/ využití umělé inteligence ve výrobě
  • Zástupcům konzultantských firem a poskytovatelů řešení v oblasti Průmyslu 4.0
  • Členům a partnerům Národního centra Průmyslu 4.0
  • Studentům zejména technických oborů
  • Vědeckým pracovníkům

Akce je zařazena do programu festivalu Týden vědy a techniky , který ve dnech 2.-8.11.2020 pořádá na různých výzkumných pracovištích napříč celou republikou Akademie věd České republiky.

Foto: Lukáš Legierski www.lukaslegi.com

* Registrací na seminář vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Webinář organizuje institut CIIRC ČVUT a mezinárodní centrum RICAIP pod záštitou projektu Cluster 4.0 a EIT Manufacturing Hub Czech Republic, ve spolupráci s Národním centrem Průmyslu 4.0.

Tento projekt získal finanční prostředky z výzkumného a inovačního programu Evropské unie Horizont 2020 na základě grantové dohody č. 857306.