odloženo: OK Hack

0
1517

Datum / čas
Date(s) - 02.10. - 04.10.
0:00

Kategorie


Z důvodu aktuální situace byl OK Hack odložen na duben 2021. Budeme vás dále informovat.

České vysoké učení technické v Praze se stalo akademickým partnerem hackatonu OK Hack. Soutěž je výborná příležistos pro studenty vyhrát 100 tisíc korun. Vítězové obdrží cenu přímo z rukou Steva Wozniaka.

Jaká je výzva?

Artificial Intelligence (AI)

Napadá tě, jak pomocí umělé inteligence modernizovat systém kontroly docházky? Umíš využít umělou inteligenci nad rozsáhlou databází vstupních textů pro jejich klasifikaci, například jejich rozdělení s negativním a pozitivním vyzněním? Nebo texty klasifikovat podle obsahu do jiných skupin? Zvládneš vytvořit mobilní aplikaci, která bude například rozpoznávat etikety na lahvích vína a pokusí se na základě toho vyhledat správné víno v regálu či skladu? Napadá tě jiný způsob, jak využít AI, aby pracovala pro OKsystem? Kreativitě se meze nekladou!

Blockchain

O blockchainu se mluví všude, ale málokdo ho umí prakticky používat. Dokážeš navrhnout a implementovat blockchain na některou službu nebo dokonce na více služeb OKsystemu tak, aby byly ještě spolehlivější? Zvládneš postavit na blockchainu systém na bezpečné podepisování smluv online? Nebo tě napadá, jak využít blockchain pro moderní systémy řízení HR? Máš volnost realizovat jakýkoliv svůj nápad na využití blockchainu v rámci všech produktů OKsystemu i mimo něj.

Break the code

Troufnete si prověřit bezpečnost služeb a produktů OKsystemu? OKsystem například postavil nejbezpečnější komunikační nástroj na trhu: BabelApp. Podaří se ti prolomit jeho zabezpečení? Dokážeš vyslat falešný signál a ovládnout průmyslového robota, kontrolovaného aplikací Checkbot z dílny OKsystemu?

O co se hackuje?

Pro všechny členy TOP 3 týmů

  • chytré hodinkyApple Watch
  • vstupenky na technologickou konferenci OKtalks 2020

Absolutní vítěz

  • předání hlavní ceny Stevem Wozniakem na konferenci OKtalks 2020
  • 100 000 Kč pro tým

Tak už dále neváhejte, registrace se uzavírá 9. 9. 2020. Podrobné informace, FAQ a registraci naleznete zde