4. konference Vogue Live 2023 – Longevity

Date(s) - 25.05.

Kategorie ne Kategorie

Kdy:            25. května 2023, 8:30 až 18:00 hodin

Kde:            Fakulta humanitních studií, Univerzita Karlova, Pátkova 2137/5, 182 00 Praha 8

Konference Vogue Live 2023, kterou moderuje jedna z nejslavnějších supermodelek světa, podnikatelka a cover star prvního vydání Vogue CS Karolína Kurková, přináší nejnovější trendy v nejprogresivněji se rozvíjejícím oboru LONGEVITY. Odborníci z nejrůznějších oborů z celého světa budou hovořit o inovativních přístupech a objevech a seznámí vás s tím, jak dlouhý a dobrý život dopřát sobě a svým blízkým.

Můžete se těšit například na Buraka Öymena v rozhovoru s manželkou Terezou Maxovou, dále Ivu Holmerovou, garantku studií dlouhověkosti na Univerzitě Karlově, Jill Litt z University of Colorado, výživovou poradkyni Gabrielu PeacockPetra Šrámka, zakladatele LongevityTech.Fund, a mnoho dalších.

Z ČVUT CIIRC vystoupí Jaroslav Cibulka, který na našem institutu působí pod vedením prof. Olgy Štěpánkové. Podílí se na prestižním mezinárodním projektu DISTINCT a zabývá se rovněž vývojem sociálně asistivní robotiky, takzvaných petbotů. Praktické zkušenosti získal jako výzkumný inženýr asistivních technologií na Metropolitní univerzitě v Oslu. Jaroslav Cibulka se bude účastnit panelové diskuze na téma „Longevity, inovace a technologie (smart řešení)“ od 14:20 do 15:20 hodin.

Konference se koná pod záštitou profesorky Mileny Králíčkové, rektorky Univerzity Karlovy.

Konference se můžete účastnit prezenčně i online. Vstupenky na obě formy zakoupíte ZDE.

Podrobné informace o konferenci naleznete ZDE.