Interaktivní workshop AI OPEN DAY – EDIH

0
Interaktivní workshop AI OPEN DAY – EDIH

Datum / čas
Date(s) - 22.04.
9:00 - 14:00

Kategorie


Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Evropské centrum pro digitální inovace při Českém vysokém učení technickém si Vás dovolují pozvat na interaktivní workshop spojený s networkingem a prohlídkou pracoviště RICAIP.

Přijďte se seznámit s možnostmi, které technologie AI nabízejí Vaší firmě/organizaci! Vyslechněte si, kde již AI pomáhá, zapojte se do diskuze s experty. Uveďte AI do praxe, využijte příležitosti pro načerpání znalostí, inspirací a kontaktů z prostředí, kde AI žije!

Program akce (změny vyhrazeny)

9:00-9:30            REGISTRACE, RANNÍ KÁVA

9:30-12:00          BLOK PŘEDNÁŠEK, PANELOVÉ DISKUSE, OTÁZEK A ODPOVĚDÍ

Úvod do tématu AI / tbc. (prg.ai),

Etika a AI /Vít Šumpela (ČEPS)

    přestávka na kávu

Kreativní představy a výzvy vs. realistické uchopení obsahu umělé inteligence – jak může EDIH CTU pomoci malým a středním firmám i veřejnému sektoru / David Pešek (EDIH CTU)

Use cases aneb co přináší praxe

příklad 1: privátní firmy: kybernetická bezpečnost s podporou AI: základ každé moderní digitalizace – projekt KYBER OBRANA pro MSP / tbc. (FASTER s .r .o.)

příklad 2: veřejný sektor: cestujete? AI vás nemine – cestovní ruch a moderní destinační management, jak reaguje veřejný a privátní sektor služeb a produktů? / Luděk, Kühr (DIH T4.0)

12.00-13:00        OBĚD

13:00-14:00        PROHLÍDKA RICAIP Testbedu pro Průmysl 4.0 při CIIRC ČVUT

Účast na akci je zdarma. Termín uzávěrky přihlášek je 14. 4. 2024. Kapacita workshopu je omezená, Vaši registraci potvrdíme e-mailem. Registrační formulář je k dispozici zde!