Global Goals Summit 2024 – CIIRC partnerem akce, řečník Petr Kadera

Datum / čas
Date(s) - 21.03.

Kategorie

Zveme vás na Global Goals Summit, jehož hrdým partnerem se CIIRC stal a na kterém se mezi řečníky objeví i náš Petr Kadera.

Velké cíle si zaslouží velkou pozornost. Zvláště, pokud jde o budoucnost celé planety. Proto Asociace společenské odpovědnosti – největší iniciativa Cílů udržitelného rozvoje od OSN a ESG v Česku – pořádá ve spolupráci s DVTV již druhý ročník Global Goals Summitu.

logo-acsrlogo-dvtv

Opět uvidíte špičkové řečníky, kteří mají co říct k tématu udržitelnosti. Potkáte inspirativní osobnosti z byznysu, politiky, neziskového i veřejného sektoru. Seznámíte se s inovativními přístupy, příklady dobré praxe a zkušenostmi těch, kteří mění svět k lepšímu a přispívají k naplňování Cílů udržitelného rozvoje.

Slyšet a být slyšen… První krok už umíte, druhý ale pořád pokulhává? Čím silnější budou hlasy těch, kdo to s udržitelností myslí vážně, tím spíše budou vyslyšeny. Hear our voices. Společně.

Global Goals Summit se uskuteční 21. března 2024  v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky na ČVUT v Praze.

PROGRAM A VSTUPENKY ZDE