NCP 4.0 – udržitelnost a ESG reporting pro výrobní podniky

NCP 4.0 – udržitelnost a ESG reporting pro výrobní podniky

Datum / čas
Date(s) - 05.03.
12:30 - 17:00

Kategorie


Národní centrum Průmyslu 4.0 a Deloitte Vás zvou na konferenci:

Udržitelnost a ESG reporting pro výrobní podniky

Myslíte si, že se vás to netýká, ale opak je pravdou!

05. března 2024

Věděli jste, že povinnost vykazovat ESG report se bude postupně týkat stále většího počtu firem? Podle aktuálních dat vycházejících z Analýzy českého průmyslu NCP 4.0 a aktuálního výzkumu Deloitte na téma udržitelnosti ve výrobních firmách si již nyní klade vrcholový management celou řadu otázek. Od těch relativně jednoduchých (Pod jaké oddělení má celá problematika spadat?) přes obtížnější (Kde na to na trhu najdeme vhodné lidi?) až po ty komplexní (Jak máme sbírat data napříč celým dodavatelským řetězcem?).

Náklady vaší firmy budou dříve nebo později obsahovat položku ESG reporting. Možná si říkáte, že se vás tato povinnost přímo netýká… Nicméně může se stát, že se bude týkat vašich odběratelů a zákazníků. A tím pádem i vás. Je tedy důležité připravit se na nová pravidla včas a již nyní se v celé problematice ESG reportingu zorientovat.

Přijďte si na naši konferenci vyslechnout názory odborníků (NCP 4.0, Deloitte, Siemens, Česká spořitelna a T-Mobile) se zkušenostmi z tuzemských i zahraničních projektů a nebuďte v tom sami. Zapojte se do otevřené diskuse a předneste své obavy a dotazy.
Na celou oblast se podíváme z pohledu právního, daňového a reportingového, ale poodhalíme také, jak vyřešit financování, proč je potřeba spravovat data a jak ESG využít ve svůj prospěch.

Konference se koná za podpory RICAIP TESTBED PRAGUE. 

Kdy: úterý 05. 03. 2024  12:30–17:00