Home O nás Budova CIIRC ČVUT

Budova CIIRC ČVUT

Areál CIIRC ČVUT je tvořen dvěma objekty. Budova A je desetipodlažní objekt se třemi podzemními podlažími, ve kterých je umístěn parkovací zakladač s kapacitou 188 parkovacích míst pro pedagogy a zaměstnance ČVUT. Budova B – původní Technická menza- byla přestavěna na sedmipodlažní budovu a půdorysně rozšířena. Jsou zde umístěny pracovny, laboratoře, přednáškové a prezentační prostory, počítačové učebny a stravovací menza. Budovy jsou v nadzemní části propojeny dvěma spojovacími krčky, jeden na úrovni přízemí a druhý je dvoupodlažní a propojuje šesté a sedmé podlaží objektu B se sedmým a osmým podlažím objektu A.

Parkování v budově CIIRC ČVUT

Krátkodobé parkování v budově je možné po předchozí domluvě na tomto telefonním čísle:

recepce budovy A tel.: +420 22435 3411

Vjezd do garáží je ze Šolínovy ulice (u budovy A) dolů do budovy přes závoru. Při vjezdu je nutné u závory zmáčknout tlačítko (ozve se vrátnice) a nahlásit se (jméno, firma). Za závorou pokračujte rovně na přidělené číslo stání, parkovací místa se nacházejí po pravé straně.

Respirium

Popis: Společenská místnost, ideální pro galavečeře a jiné společenské akce. Prostor je ozvučen (2mikrofony), disponuje rozložitelným podiem a klavírem značky Bohemia, který lze při akcích využít.

Kapacita: cca 100 osob.

Zázemí: U této místnosti je k dispozici zázemí pro catering. V blízkosti místnosti jsou dámské a pánské toalety.

Penthouse – 10. patro s terasou

Popis: Konferenční místnost s výhledem na Pražský hrad a terasou, plně vybavená AV technikou (dataprojektor, plátno, 2 x mikrofon).

Kapacita:  60 sedících osob.

Zázemí: Pro catering je k dispozici malá kuchyňka. Přímo u místnosti jsou dámské a pánské toalety.

Červená posluchárna

Popis: Patrová posluchárna vybavená AV technikou (plátno, 2 x dataprojektor, 2 x mikrofon). Posluchárna je v těsné blízkosti Respiria.

Kapacita: 120 osob

Zázemí: V blízkosti místnosti jsou dámské a pánské toalety.

Budova disponuje ještě dalšími sály, které jsou vhodné pro školení a konference.

V případě zájmu o pronájem kontaktujte:

Andrea Sotáková
Tel.: +420 224 354 153
E-mail: andrea.sotakova@cvut.cz