FUTURE CITY MADE BY IOT 2019

Cílem prvního ročníku mezinárodní konference FUTURE CITY MADE BY IOT je představit inovativní řešení pro současnost společně s vizí pro budoucí rozvoj urbanistické infrastruktury městských systémů a infrastruktury v krajině na dalších třicet až padesát let a to v celém spektru života jejich obyvatel. Konferenci, která proběhne 17. – 18. dubna 2019 v Praze, pořádá Centrum Města Budoucnosti Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze (CIIRC) ve spolupráci se Středočeským krajem.

Centrum Města Budoucnosti CIIRC ČVUT PRAHA. CMB bylo založeno v květnu 2018. Cílem CMB je budování platformy subjektů i jedinců, kteří chtějí pozitivním a otevřeným způsobem přispět k rozvoji celé společnosti a pomoci vhodným způsobem ve všech životních situacích lidem i v těch nejméně rozvinutých lokalitách.

V rámci konference proběhne první den, tedy 17. dubna v prostorách CIIRC  Den otevřených dveří Centra Města Budoucnosti, kde se představí partneři Centra včetně dalších potencionálních partnerů.