Mobilní robotika – Využití ROS pro autonomní mobilní roboty

0

Datum / čas
Date(s) - 01.12.
9:00 - 17:00

Kategorie ne Kategorie


 

Zveme vás na první workshop ze série školících seminářů „Technologické dny s EIT Manufacturing“ určených pro výrobní firmy, které pořádají Národní centrum Průmyslu 4.0 spolu s EIT Manufacturing a týmy CIIRC ČVUT a Fakulty strojní ČVUT.

Kdy:            1. prosince 2022,  9 – 17 hodin

Kde:            CIIRC ČVUT, Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6

 

Registrujte se ZDE.

 

Workshop se bude konat prezenční formou s odborným výkladem v českém jazyce a s využitím interaktivního obsahu výukové platformy EIT Manufacturing – Skills.move.  Workshop je zaměřen na demonstraci některých funkcí ROS, které si v praxi vyzkoušíte sami na skutečném robotovi TurtleBot3.
K dispozici budete mít počítač s nainstalovaným ROS a mobilního robota. Budete moci pracovat sami nebo v malé skupince přímo na místě v naší laboratoři.

Účast na semináři je zdarma.

 

 

Seminář se koná v rámci série akcí Technologické dny s EIT Manufacturing. Všechna školení jsou zaměřená na praktické využití digitálních nástrojů ve výrobě.

Semináře představují jedinečnou kombinaci odborného výkladu, praktických ukázek a interaktivního obsahu, jsou připraveny mezinárodními týmy a špičkami ve svém oboru, témata jsou prakticky zaměřená s využitím průmyslových demonstrátorů, materiály z výukové platformy Skills.move jsou poskytnuty zdarma a anglické materiály jsou navíc vybaveny odborným výkladem v češtině.

Semináře jsou na míru připravené zejména pro:

  • Technology zodpovědné za technickou přípravu výroby
  • Vedoucí pracovníky a projektové manažery ve výrobě
  • Pracovníky inovačních oddělení a výrobní a aplikační inženýry
  • Studenty vyšších ročníků vysokých škol s technickým zaměřením

 

Účast na seminářích je zdarma a můžete jich absolvovat libovolný počet.

Registrujte se na https://eitm-hub.cz/