Mezinárodní konference IEEE SMC 2022 právě začala v Praze

V neděli 9. října začala v Praze v Hotelu Clarion každoroční mezinárodní konference IEEE SMC 2022 – International Conference on Systems, Man and Cybernetics. Mezinárodní konference o systémech, člověku a kybernetice představuje zásadní interdisciplinární fórum pro prezentaci, výměnu a diskusi o nových nápadech, platformu pro vývoj převratných přístupů a návrhů na jejich společnou realizaci.

Po dvou letech, kdy tyto konference probíhaly ve virtuálním prostoru, se mohou účastníci z celého světa v roce 2022 opět setkat tváří v tvář. A je nám ctí, že místem konání této výjimečné vědecké akce se stalo hlavní město České republiky, Praha.

Očekává se, že IEEE SMC 2022 podpoří technologické inovace a technickou dokonalost v oblasti kybernetiky, systémů, interakce člověk-stroj, umělé inteligence a strojového učení ve prospěch lidstva. A my všichni jsme připraveni přispět,“ říká náš vědecký ředitel prof. Vladimír Mařík, hlavní předsedající konference.

Na konferenci se můžete setkat a poslechnout si vystoupení řady významných vědců z našeho ústavu, jako jsou například Olga Štěpánková, Petr Kadera nebo Tomáš Mikolov.

Mezi zvané keynote hosty patří prof. Wolfgang Wahlster, CEA DFKI; Dacheng Tao, University of Sydney, Australia; Peter Palensky, TU Delft, The Netherlands; Ilya Kolmanovsky, University of Michigan, USA a Tomáš Mikolov, CIIRC CVUT.

Konference se koná do středy 12. října v Hotelu Clarion v Praze. Registrace je otevřena denně po celou dobu trvání programu konference, který najdete ZDE.

Previous articleNoc vědců 2022 - "VŠEMI SMYSLY" (aktualizováno)
Next articleVýzva pro ukrajinské inovátory - uzávěrka přihlášek prodloužena do 28. listopadu 2022