Vyhlášení vítězů V. ročníku soutěže CHYTRÁ MĚSTA 2021

Date(s) - 02.12.

Kategorie ne Kategorie

Vážení,

jménem nevládní neziskové organizace Smart City Innovations Institut, z.ú., si Vás dovolujeme pozvat k účasti na Slavnostním předávání ocenění vítězům V. ročníku soutěže CHYTRÁ MĚSTA 2021.

Slavnostní předání ocenění se bude konat dne 2. 12. 2021 od 13.00 do 16.00 hod. v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze (na adrese Praha 6, Dejvice, Jugoslávských partyzánů 3, PSČ 160 00) a při té příležitosti si můžete prohlédnout také výstavu chytrých řešení finalistů letošního ročníku soutěže CHYTRÁ MĚSTA 2021, která bude rovněž instalována v areálu ČVUT v Praze.

Prosíme Vás o potvrzení Vaší účasti prostřednictvím registračního formuláře nejpozději do 26. listopadu 2021.

Aktuální opatření, jež budou muset být na místě dodržována, Vám budou sdělena s dostatečným časovým předstihem a průběžně budou aktualizována.

Odkaz na registrační formulář: https://www.soutezchytramesta.cz/dotaznik

Budeme se těšit na setkání.