konference Smart Region Tour pro Prahu a Středočeský kraj

CIIRC ČVUT

Kategorie ne Kategorie

Vážení,

rádi bychom Vás pozvali na konferenci „Smart Region Tour pro Prahu a Středočeský kraj“, kterou pořádá nevládní nezisková organizace Smart City Innovations Institut, z.ú., ve spolupráci s Centrem města budoucnosti (ČVUT) a pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Svazu měst a obcí České republiky a dalších institucí.

Konference Smart Region Tour pro Prahu a Středočeský kraj se bude konat dne 22. června 2022 od 9.00 do 14.30 hodin na ČVUT (Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky – CIIRC) na adrese Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6, Dejvice (budova A).

Smart Region Tour je série interaktivních konferencí v jednotlivých krajích České republiky, na nichž jsou představovány konkrétní projekty a řešení, které byly certifikovány v rámci některého ročníku soutěže Chytrá města. Konference také přispívají k šíření znalostí a know-how v oblasti chytrého regionu a chytrého města/obce.

V rámci řečnických panelů se představí:

Ing. arch. Michal Postránecký – vedoucí Centra města budoucnosti (CCF), CIIRC ČVUT,

Mgr. Ing. Jaromír Beránek – předseda Výboru pro IT a Smart City, Zastupitelstvo hl. města Prahy,

Mgr. Radka Vladyková – výkonná ředitelka, Svaz měst a obcí ČR,

Mgr. Tomáš Hamerský – oddělení urbánní politiky a strategií, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR,

doc. Mgr. Radek Tahal, Ph.D. – vedoucí, Centrum marketingového výzkumu a tržních analýz, Vysoká škola ekonomická v Praze,

Petr Tomáš – statutární ředitel, Smart City Innovations Institut, z.ú.,

prof. Dr. Ing. Miroslav Svítek, dr. h. c. – proděkan pro strategii a vnější vztahy, Fakulta dopravní ČVUT,

David Martinek – Public Affairs Manager, ČEZ ESCO a.s.,

Mgr. Jan Soukup – spoluzakladatel, Politinn a.s.,

Ing. Marek Maťa – obchodní ředitel, DHI a.s.,

Mgr. Jan Haničinec – IoT Product Manager, BD Sensors s.r.o.,

Ing. Zdeněk Zedníček – obchodní ředitel, Regutec a.s.,

Ing. Petr Šprync – Business Developer, NetVoice s.r.o.

Registrace účastníků konference bude probíhat v místě konání již od 8.30 hodin.

Účast na konferenci je samozřejmě bezplatná, prosíme Vás jen o potvrzení Vaší účasti, nebo účasti Vašich kolegů, prostřednictvím registračního formuláře na adrese: https://forms.office.com/r/aeB6y7Z6By, popř. na webové stránce https://www.soutezchytramesta.cz/smart-region-tour.

Budeme se těšit na setkání.

Petr Tomáš                                                               Ing. arch. Michal Postránecký

statutární ředitel                                                            vedoucí Centra města budoucnosti

Smart City Innovations Institut, z.ú.,                                           CCF CIIRC ČVUT