Konference Digitální výroba 2021

Datum / čas
Date(s) - 08.06. - 09.06.
Celý den

Kategorie ne Kategorie

Česká republika již několik let čelí výzvám spojeným s digitalizací průmyslové výroby. Tuzemské podniky se s novým trendem již střetávají a posouvají se od teorie ke konkrétním projektům.  Někdy zvaná jako druhá či jiná digitalizační vlna. Tradiční konference Digitální výroba, která mapuje fenomén Průmyslu 4.0, se nesoustřeďuje pouze na teorii a věčné polemizování nad tématem, zda stojíme na prahu evoluce či revoluce, ale odráží skutečný stav v českých výrobních podnicích, zájem o tuto problematiku a představuje aktuální dostupné technologie. Jedná se také o jednu z nejdéle trvajících konferencí právě na téma Průmyslu 4.0.

Za CIIRC ČVUT a Národní centrum Průmyslu na konferenci vystoupí:

8. 6.  9:00 – 10:00

Téma: JAK PANDEMIE OVLIVNILA POHLED NA DIGITALIZACI VÝROBY V ČR

Klíčová role technologií pro úspěšné zvládnutí digitální transformace
Pavel Burget, vedoucí Testebedu pro Průmysl 4.0, Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT v Praze (CIIRC)

Proč a jak hodnotíme digitální zralost výrobních firem u nás?
Lubomír Kristek, konzultant, Národní centrum Průmyslu 4.0

9. 6. 14:30 – 15:00

Téma: UMĚLÁ INTELIGENCE V PRŮMYSLU… ALE  NEZAPOMEŇME NA TU LIDSKOU

Simulace a digitalizace: cesta k využití umělé inteligence ve výrobě