Národní průmyslový summit se uskutečnil 9. 9. v Betlémské kapli

Národní centrum Průmyslu 4.0  ve spolupráci s Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky, uspořádali setkání vlády, vědy a průmyslu na nejvyšší úrovni – Národní průmyslový summit 2020. Ten se uskutečnil 9. září v Betlémské kapli v Praze. Cílem summitu bylo poskytnout pravidelnou platformu pro diskusi vrcholných představitelů státu, průmyslu a akademie o dalším směřování průmyslu v České republice, zvýšení jeho konkurenceschopnosti, inovativnosti a přidané hodnoty. Důraz je kladen i na aktivní spolupráci akademické a průmyslové sféry, což se nejen v posledních měsících ukazuje jako klíčové pro to, aby český stát a jeho podniky obstály v mezinárodní konkurenci.

Video záznam z konference:

O Národním průmyslovém summitu referovali:

Česká televize, Český rozhlas, Hospodářské noviny, Lidové noviny, E15Ekonomický deníkiDnesFinanční web, Metro, Blesk, ZakázkaVěda Výzkum, AutomaNovinky.cz, Právo, Parlamentní listyMoneymagAktuálněUdalostiExtraSociální dialogČeská školaDeník

Previous articleAnalýza českého průmyslu 2020: průmysl stopnul investice do inovací, jinudy ale cesta k ekonomickému oživení nevede
Next articleAnalýza českého průmyslu 2020: plné znění ke stažení