Koncert Akademického orchestru ČVUT - 17. listopadu 2023

Rádi bychom vás pozvali, jménem dirigenta Jana Šrámka, na podzimní koncert  Akademického orchestru ČVUT – KE DNI STUDENSTVA dne 17. listopadu 2023 od 18:30 hod v respiriu Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky. Bude hrát Akademický orchestr ČVUT pod vedením dirigenta Jana Šrámka.

Na programu jsou skladby: Ludwig van Beethoven – Koncert pro klavír a orchestr č. 4, G-Dur, Op.58 a Wolfgang Amadeus Mozart – Symfonie č. 25, g-moll, K.183/173dB a sólu na klavír se ujme Adam Dvořáček.

Vstup je volný do naplnění maximální kapacity. Místa jsou bez číslování.

Velice se těšíme na vaši účast.

Previous articleiEquilibrium konference "Proč se nebát umělé inteligence?" - ohlédnutí
Next articleJaké možnosti využití umělé inteligence se otevírají veřejné správě? O konkrétních příkladech se dnes diskutovalo na ČVUT