CIIRC RP95 FAQs pro průmysl

FAQ pro průmyslové firmy, které by se chtěly připojit do výrobního řetězce formou vstřikování plastů:

  • Jakým způsobem se mohou zapojit výrobní firmy?

V tuto chvíli máme připravený prototyp CIIRC RP95-3D pro 3D tisk technologií MultiJet Fusion. Bude možné předat výrobní data a spustit výrobu 3D tiskem na dostupných strojích kdekoliv na světě.

Naši výzkumníci nyní pracují na úpravě modelu nutných pro vývoj formy, která umožní hromadnou výrobu formou vstřikování plastů. Tento model uvedeme brzy pod ozančením „CIIRC RP95-M“.

Po vyzkoušení prototypové výroby, které jejíž vývoj nyní značně pokročil, poskytneme další informace, jak se mohou případně zapojit další firmy, které disponují stroji na vstřikování plastů. Předpokládáme, že budeme spolupracovat jak s výrobci z České republiky, tak i ze zahraničí.

Informace pro výrobce z České republiky: V uplynulých dnech jsme zaznamenali celou řadu seriózních nabídek ke spolupráci ve výrobě, za což jsme rádi. V současné době už máme kapacitu vstřikolisů zajištěnou (cílíme na 10 000 kusů denně), nicméně pokud bychom ji potřebovali navýšit, budeme informovat přes tyto webové stránky. Děkujeme za pochopení.

Pro upřesnění: Možnost výroby vakuovým tvarováním termoplastu nebude vhodná především s ohledem na nutnost výroby závitů.