Den otevřených dveří Průmyslu 4.0 – Vstupte do světa inovací

Dne 29. května 2024 se otevřou brány RICAIP Testbedu Praha a Národního centra Průmyslu 4.0 na ČVUT CIIRC všem zájemcům o nejnovější trendy a technologie v oblasti Průmyslu 4.0. Den otevřených dveří nabídne jedinečnou příležitost nahlédnout do budoucnosti průmyslových inovací a digitální transformace.

Kdo by neměl chybět?

Akce je určena především pro majitele a manažery firem, inovační manažery, technologické lídry, zájemce o digitalizaci a start-upy, které hledají inspiraci pro své podnikání v dynamickém prostředí Průmyslu 4.0.

Co program nabízí?

Program Dne otevřených dveří je flexibilně přizpůsobený tak, aby vyhovoval jak těm, kteří chtějí strávit celý den, tak i návštěvníkům, kteří preferují vybrané bloky. Návštěvníci se mohou těšit na konferenční program plný strategických diskusí o vývoji Průmyslu 4.0 v ČR, představení případových studií z praxe a informace o možnostech financování inovací. Součástí bude i veletrh inovací s interaktivními stánky, kde NCP 4.0, RICAIP Testbed Praha a partneři předvedou konkrétní ukázky projektů a aplikací.

Networking a praktické rady

Akce poskytne unikátní prostor pro networking, kde účastníci mohou navázat kontakty s experty a kolegy z oboru. K dispozici budou také bezplatné konzultace s odborníky, které pomohou orientovat se v možnostech digitalizace a inovací pro firmy na všech úrovních.

Neformální část a registrace

Den zakončí grilování a neformální networking, který umožní účastníkům diskutovat odborná témata v uvolněné atmosféře. Účast na akci je zdarma, ale vyžaduje předchozí registraci, kterou je možné provést na webu Národního centra Průmyslu 4.0.

Tato akce představuje ideální příležitost pro všechny, kdo chtějí stát v čele průmyslové inovace, pochopit klíčové trendy a aplikovat nové technologie ve svých firmách. Nezmeškejte šanci být součástí této inspirativní události a zaregistrujte se ještě dnes!

Informace a registrace: https://www.ncp40.cz/udalosti/dod2024

Doprovodná událost – EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast

Startupy jsou hnací silou inovací pro průmysl. Souhlasíte?

My jsme o tom přesvědčeni. V EIT Manufacturing se staráme o to, aby se svět start-upů a průmyslových firem propojoval. I proto zveme inovativní start-upy orientované na průmysl, ale i výrobní podniky a korporace na toto naše první neformální setkání.
Pojďte společně diskutovat o aktuálních výzvách, kterým start-upy čelí.
Akci pořádá EIT Manufacturing CLC East se sídle ve Vídni, EIT Manufacturing Hub Czechia a CIIRC ČVUT – Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, to vše s podporou agentury CzechInvest a Národního centra Průmyslu 4.0.

Začněte středeční ráno 29. května 2024 snídaní EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast na CIIRC ČVUT v Praze a poznejte komunitu start-upů se zaměřením na průmysl. Dozvíte se jak funguje evropské společenství EIT Manufacturing, jaké služby start-upům nabízí a jak je možné na této platformě navázat spolupráci s výrobními firmami. Akce je úvodní neformální setkání, na které budou navazovat cílená školení a možnost další podpory v rámci ekosystému EIT Manufacturing, a to včetně propojování s průmyslovými partnery. Snídaně je součástí celodenního programu akce Den otevřených dveří Průmyslu 4.0, kterou pořádá Národní centrum Průmyslu 4.0, CIIRC ČVUT v Praze a centrum RICAIP, a na kterou vás tímto srdečně zveme a kterou můžete navštívit hned nebo kdykoli během dne po naší společné snídani.

Registrujte se ZDE.

Previous articleNové číslo Pražské Techniky 2/2024
Next articleVědci z CIIRC ČVUT vyvinuli novou metodu pro výpočetní návrh bioterapeutik