EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast

0
EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast

Datum / čas
Date(s) - 29.05.
8:30 - 9:50

Kategorie


Startupy jsou hnací silou inovací pro průmysl. Souhlasíte?

My jsme o tom přesvědčeni. V EIT Manufacturing se staráme o to, aby se svět start-upů a průmyslových firem propojoval. I proto zveme inovativní start-upy orientované na průmysl, ale i výrobní podniky a korporace na toto naše první neformální setkání.
Pojďte společně diskutovat o aktuálních výzvách, kterým start-upy čelí.
Akci pořádá EIT Manufacturing CLC East se sídle ve Vídni, EIT Manufacturing Hub Czechia a CIIRC ČVUT – Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, to vše s podporou agentury CzechInvest a Národního centra Průmyslu 4.0.

Začněte středeční ráno 29. května 2024 snídaní EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast na CIIRC ČVUT v Praze a poznejte komunitu start-upů se zaměřením na průmysl. Dozvíte se jak funguje evropské společenství EIT Manufacturing, jaké služby start-upům nabízí a jak je možné na této platformě navázat spolupráci s výrobními firmami. Akce je úvodní neformální setkání, na které budou navazovat cílená školení a možnost další podpory v rámci ekosystému EIT Manufacturing, a to včetně propojování s průmyslovými partnery. Snídaně je součástí celodenního programu akce Den otevřených dveří Průmyslu 4.0, kterou pořádá Národní centrum Průmyslu 4.0, CIIRC ČVUT v Praze a centrum RICAIP, a na kterou vás tímto srdečně zveme a kterou můžete navštívit hned nebo kdykoli během dne po naší společné snídani.

Register HERE.