KC: Jak si díky umělé inteligenci usnadnit studium? – ONLINE

0
KC: Jak si díky umělé inteligenci usnadnit studium? – ONLINE

Datum / čas
Date(s) - 23.01.
15:30 - 17:30

Kategorie


 

Obrovským trendem posledních měsíců jsou AI chatboti, kteří pro studenty představují ohromnou příležitost. Na webináři se dozvíte o více než 40 způsobech využití ChatuGPT, Google Bard či Bing Chatu (nejznámější chatboti). Na workshopu se naučíte, jak správně zadávat prompty, abys od AI získal/a co nejkvalitnější výstupy. Zjistíte, jaké prompty zadávat, aby u sebe podporovaly takové mentální procesy, které vedou k rychlejšímu učení a vyšší produktivitě. Řeč bude rovněž o limitacích a omezeních velkých jazykových modelů a etických aspektech jejich využití.

Na webinář je nutné se registrovat (níže). V den konání webináře Vám pošleme přihlašovací link.

Co si z webináře odnesete:

  • Dozvíte se o více než 40 možnostech využití ChatuGPT, Google Bard anebo Bing Chatu.
  • Zjistíte, jaká omezení a limitace sebou přináší používání AI.
  • Naučíte se nejdůležitější zásady pro zadávání promptů (příkazy pro AI nástroj). Výstupy, které od AI získají, tak budou daleko kvalitnější.
  • Vyzkoušíte si prakticky AI pro „hluboké zpracování“, aktivní učení, vytváření kartiček nebo psaní lepších textů atd…
  • Poznáte další užitečné AI aplikace a nástroje, které ti mohou studium usnadnit.

Lektor: Jan Kohut

Akci pořádá Karierní Centrum ČVUT

Webinářem vás provede Honza Kohut, který už 6 let tvoří stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo přes milion lidí. Honza se sám popisuje jako nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, ale nejvíce ze všeho jej baví předávat své poznatky v podobě polopatických tipů dalším lidem. Honzu můžete sledovat na Instagramu nebo TikToku HonzaKohut13, kde sdílí krátké tipy k efektivnímu učení a boji s prokrastinací.

REZERVACE WEBINÁŘE ZDE