Spolupráce partnerů přináší opravdovou přidanou hodnotu pro firmy, ukázala expozice na MSV 2023

0
2652

Mezinárodní strojírenský veletrh 2023 se uskutečnil v termínu 10. – 13. října na výstavišti v Brně. Expozice 1312 vystavujících firem ze 43 zemí obsadily 10 pavilonů brněnského výstaviště. Celková návštěvnost se za čtyři veletržní dny přiblížila k 60 000 lidí.

Národní centrum Průmyslu 4.0 ve spolupráci s výzkumným pracovištěm CIIRC ČVUT v Praze – RICAIP Testbedem pro Průmysl 4.0  společně se svými partnery, společnostmi Siemens, T-Mobile, Česká spořitelna, DEL, SICK a evropským inovačním společenstvím EIT Manufacturing připravili při příležitosti veletrhu MSV 2023 unikátní multibrandovou expozici, která vychází z dlouhodobé spolupráce a vytváření ekosystému pro Průmysl 4.0 napříč akademickou a komerční sférou v oblasti (nejen) digitalizace. Expozice Úspěšná firma 21. století se stala zlatým partnerem Digitální továrny 2.0 a na veletrhu oprávněně přitahovala pozornost firem, médií i běžných návštěvníků.

Více o expozici zde:

Stánek navštívila v rámci oficiálního zahájení také vládní delegace v čele s ministrem průmyslu a obchodu Jozefem Síkelou a předsedou Senátu ČR Milošem Vystrčilem, dále vicepremiérem Ivanem Bartošem.

Foto: J. Ryszawý, ČVUT, DEL a.s.

MÉDIA

Expozice získala i zaslouženou mediální pozornost.

Pavel Burget představil expozici pro Českou televizi (čas 13:20)

Napsali o nás: Hospodářské novinyTýdeník EuroIdnes a MF Dnes, Novinky a Právo, TN NovaDeník, ČTK, E15 a další.

Odborná periodika: Svět průmysluZakázkaCzechIndustryStrojírenství, Automa, Vše o průmysluMM Průmyslové spektrumPrůmysl.cz  a další.

Previous articleNoc vědců 2023 - ohlédnutí
Next articleDalší úspěch doc. Tomáše Pajdly na ICCV 2023 v Paříži