Inovacast s Radkou Šuškovou: Radost ze zvládání nových technologií významně ovlivňuje firemní kulturu

0
2112

Ve skladech 4.0 stále pracují lidé, jen se mění jejich kompetence, říká Radka Šušková, členka výboru České asociace interim manažerů. V práci dnes přijdeme o rutinní činnosti jako přepisování dat z tabulek, opakované úkony. Může to za nás přebrat technologie. Rozvíjet budeme kreativitu, reagovat dynamicky na změnu a uvažovat strategicky.

Jak se ale řeší generační obavy z toho, zda zvládnou zaměstnanci novou techniku, je důležitým tématem i pro moderátora Aleše Vlka. „Mám zkušenosti s tím, že když se tomu věnuje dostatečná energie a s lidmi se včas pracuje, pak se to dá velmi dobře zvládnout. Je třeba postupovat po malých krůčcích a vytvářet radost ze zvládání nové technologie. Je to i dobrý základ pro propojování mezigeneračního bohatství, které je ve firmách důležité a obrovským způsobem ovlivňuje firemní kulturu,” říká Radka Šušková v Inovacastu.

Inovacast můžete sledovat na YouTube nebo odebírat v podcastových apikacích SpotifyApple Podcast, Google Podcasts nebo na  webu Národního centra Průmyslu 4.0.

https://youtu.be/3cppTyks_R0

Previous articleInovacast s bratry Málkovými: I kapitáni průmyslu už jsou online
Next articleLegenda americké robotiky Růžena Bajcsy převzala ocenění za přínos rozvoji česko- a slovensko-americké vědecké spolupráce