CIIRC ČVUT se připojuje ke vzdělávacímu programu SAP University Alliances

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze zavádí do výuky vzdělávací program SAP University Alliances, který umožňuje studentům i lektorům po celém světě přístup k nejmodernějším technologiím včetně portfolia pro internet věcí SAP Leonardo a dalších řešení. Cílem spolupráce SAP a ČVUT je připravit studenty na požadavky zaměstnavatelů spojené s digitalizací, ulehčit jim tak vstup do pracovního života a pomoci trhu IT, který se potýká s nedostatkem pracovních sil.

SAP University Alliances je globální program, do nějž je zapojeno přes 3 200 vzdělávacích institucí včetně nejprestižnějších univerzit z více než 110 zemí po celém světě. Jeho cílem je poskytnout školám moderní technologie SAP a umožnit jim účast na odborných konferencích a seminářích. Program klade důraz na praktickou výuku a na přípravu studentů pro nástup do pracovního života. Členové SAP University Alliances mají přístup k technologiím, vzdělávacím materiálům a metodologiím, jako je např. Design Thinking.

Previous articleMartin Ford navštívil CIIRC ČVUT
Next articleProfesor Mařík obdržel státní vyznamenání