Pozvánka na akci: "Zažít město jinak v Testbedu pro Průmysl 4.0"

0
3105

Zastavte se v Testbedu pro Průmysl 4.0, který vyrostl v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky. Můžete nahlédnout nejen do vize pro chytré továrny budoucnosti, ale také vyzkoušet nejnovější technické výstřelky.

Chytrá výrobní linka si sama optimálně naplánuje výrobu a vy se pomocí brýlí pro virtuální realitu budete moci podívat, jak na této lince pracují roboti, kteří jsou fyzicky umístěny v dalších částech budovy.

Náš robotický barman vám namíchá alkoholický i nealkoholický drink nebo si můžete dát robo kávu u našeho robobaristy.

O počasí, sportu nebo čemkoliv, co vás napadne, si můžete popovídat s Alquistem, konverzačním robotem, využívajícím umělé inteligence zařízení Amazon Echo vyvíjené studenty ČVUT v rámci The Alexa Prize 2018.

Hlavně pro děti je tu připraven přátelský humanoidní robot Pepper, který po vyhodnocení paramentů zkusí uhodnout třeba kolik vám je let.

V laboratoři profesora Hanzálka se budou prohánět oceněné autonomní modely formule F1/10 a bude zde umístěno i robotické stanoviště.

Otevřeme pro vás i Centrum města budoucnosti, s modely chytrého města s patřičnými vizualizacemi a simulátory fungování chytrých řešení.

Místo: Testbed Pro Průmysl 4.0 (CIIRC, Jugoslávských partyzánů 1580/3 – Praha 6)

Zažít město jinak v Kampusu Dejvice – Vědeckofantastická Praha

Zažít město jinak v Testbedu pro Průmysl 4.0

Termín: 15. 9. 2018 od 13:00 do 17:00

Těšíme se na vás!
Videa:

Testbed: https://www.youtube.com/watch?v=31-t9SnLoKA

Robobar: https://www.youtube.com/watch?v=NZJoAJZrGw0

Robobarista + Alquist: https://www.youtube.com/watch?v=eDzAMpyy6M8