Smartguide: nový průvodce po Kampusu Dejvice pro studenty, zaměstnance a návštěvníky

SmartGuide, mezinárodně úspěšný travel-tech startup absolventů ČVUT, pomáhá s cestováním v Česku. Nově nabízí i virtuální prohlídku Kampusu Dejvice.

Čtyři bývalí studenti Fakulty elektrotechnické ČVUT se rozhodli se založit startup, který zjednoduší cestování. Tak vznikla aplikace SmartGuide – digitální průvodce pro 21. století. V aplikaci jsou mimo průvodce po Kampusu Dejvice například tipy na jednodenní výlety po okolí Prahy. SmartGuide mohou využít také zahraniční studenti, protože jazykové rozhraní se automaticky nastaví podle jazyka telefonu.

Aplikaci je možné stahovat zdarma na  této adrese nebo pomocí QR kódu.

Previous articleOndřej Benedikt, István Módos a Zdeněk Hanzálek získali cenu za nejlepší studentský příspěvek na renomované konferenci CPAIOR
Next articleCIIRC a FS ČVUT opět participovali na workshopu v oblasti vzdělávání pro Průmysl 4.0