Na CIIRC se uskuteční zimní škola DIH4AI a závěrečná konference projektu Cluster 4.0

Konec ledna bude patřit akcím zaměřeným na inovace pro malé a střední podniky. 24. – 25. ledna 2023 se uskuteční DIH4AI Winter School pro MSP, která ve dvou dnech představí nejnovější AI trendy ve výrobě a přiblíží proces technologického transferu. Ve čtvrtek 26. ledna 2023 naváže závěrečná konference projektu Cluster 4.0 zaměřená na témata Průmyslu 4.0.

DIH4AI Winter School pro MSP

Kdy:     24. ledna 2023, 13:00 – 17:00 hodin
25. ledna 2023, 9:00 – 17:00 hodin

Kde:    CIIRC ČVUT, Jugoslávských partyzánů 3, Praha 6

Dvoudenní série přednášek, workshopů a případových studií zaměřených na téma AI ve výrobě. Účastníci získají přehled o nejnovějších technologiích založených na AI a nahlédnou do procesu technologického transferu včetně možností jeho financování. Prezentovány budou konkrétní příklady z výrobní praxe i cesta k vlastnímu AI řešení pro efektivnější výrobu. Program bude probíhat v anglickém jazyce.

Program a registrace (průběžně aktualizováno).

Závěrečná konference projektu Cluster 4.0

Kdy:      26. ledna 2023, 9:00-17:00 hodin

Kde:     CIIRC ČVUT, Jugoslávských partyzánů 3, Praha 6

Závěrečná konference projektu Cluster 4.0 – Metodologie Systémové Integrace představí výsledky čtyřletého mezinárodního výzkumného projektu. Konference umožní setkání mezinárodní sítě akademických a průmyslových partnerů a zároveň nabídne firmám příležitost nahlédnout do témat Průmyslu 4.0, jako je flexibilní výroba, optimalizace spotřeby energie nebo výroba řízená daty s důrazem na konkrétní aplikaci do výrobní praxe. Program konference bude probíhat v českém jazyce.

Program a registrace (průběžně aktualizováno).

Previous articleInovacast s Pavlem Kordíkem
Next articleStudentský tým Alquist z CIIRC pokračuje v cestě za dalším úspěchem v konverzační umělé inteligenci